مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام گفت: این نمایشگاه از 9 تا 12 اسفند 1402 در فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهد شد.

برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام از ۹ تا ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ /مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام گفت: این نمایشگاه از ۹ تا ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، سید مهدی جعفری اظهار داشت: بازدید از نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام برای عموم مردم و علاقمندان به حوزه هوایی رایگان است.
وی با اشاره به برنامه های جنبی این نمایشگاه تصریح کرد: برگزاری برنامه های نمایشی و ایرشو از جمله فعالیت های پیش بینی شده در نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام است.
جعفری در ادامه با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان برای شرکت در این نمایشگاه از ۱۵ آذرماه آغاز خواهد شد، گفت: علاقمندان برای حضور در نمایشگاه با مراجعه به سایت www.payamairshow.com می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
گفتنی است نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام از ۹ تا ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین المللی پیام واقع در مهرشهر کرج برگزار خواهد شد.