نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام اسفند ۱۴۰۲ به میزبانی منطقه ويژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود / نخستین نمایشگاه صنعت هوایی و ایرشو پیام اسفند ۱۴۰۲ به میزبانی منطقه ويژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، این نمایشگاه به عنوان یک فرصت برای علاقمندان و شرکت‌های فعال در حوزه هوایی و فضایی طراحی شده تا در کنار آشنا شدن با جدیدترین نوآوری‌ها در این بخش، زمینه افزایش ارتباطات این شرکت‌ها و فعالان در سطح داخلی و خارجی نیز هر چه بیشتر فراهم شود.

این رویداد در سه بخش شامل بخش نمایشگاهی با ارائه توانمندی شرکت‌های داخلی و خارجی و بازیگران این صنعت در حوزه صنایع هوایی و فضایی، نمایش هوایی (ایرشو) و بخش های جانبی از جمله برنامه های علمی و شبکه‌سازی، مسابقات دانشگاهی، بازدیدهای دانش آموزی و دانشجویی، ارائه نیازهای فناوری صنایع و … برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، بازیگران صنعت هوایی و فضایی، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌تاپ‌ها، سیاست‌گذاران، فعالان تعمیر گاهی، فرودگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مخترعان و مجموعه خطوط هوایی از جمله حاضران در بخش نمایشگاهی هستند.