سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی به دعوت استاندار مازندران و با هدف بررسی اجرای طرح آزاد راه قائم شهر به ساری و بررسی وضعیت اقتصادی در قالب سفر یک روزه وارد این استان شد. به گزارش پایگاه خبری ندای البرز: خاندوزی صبح امروز شنبه در ابتدای طرح آزادراه قائم شهر به ساری از سوی حسن خیریانپور، معاون […]

سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی به دعوت استاندار مازندران و با هدف بررسی اجرای طرح آزاد راه قائم شهر به ساری و بررسی وضعیت اقتصادی در قالب سفر یک روزه وارد این استان شد.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز: خاندوزی صبح امروز شنبه در ابتدای طرح آزادراه قائم شهر به ساری از سوی حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران مورد استقبال قرار گرفت.

دیدار با استاندار مازندران، نشست با مجمع نمایندگان استان مازندران، دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران، نشست با فعالان اقتصادی استان و بازدید از شرکت نکا چوب از اهم برنامه‌های وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر یک روزه به مازندران است.
در این سفر برخی از طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان مازندران نیز  بررسی خواهد شد.

دیدار با آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری، دیدار با حسینی پور استاندار مازندران،نشست با مجمع نمایندگان استان مازندران در ارتباط با آزاد راه قائم شهر به ساری و همچنین نشست با فعالان اقتصادی استان در سفر کاری به مازندران برنامه ریزی شده است.

همچنین خاندوزی در ادامه سفر به مازندران پس از نشست با مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان، از شرکت صنایع چوب و کاغذ و بندر امیرآباد بازدید خواهد کرد.

محور ساری- قائم شهر یکی از پرترافیک ترین محورهای استان مازندران است که از چهار سال قبل طرح ساخت آزاد راه در این مسیر پر تردد در دستور کار وزارت راه و شهرسازی و سازمان تابعه در استان قرار گرفت.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از این محورها جاده اصلی و مابقی محور روستایی است.

سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون خودرو در محورهای استان مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این تردد ها مربوط به محورهای اصلی و مابقی درون شهری است.

ادای احترام وزیر امور اقتصاد و دارایی و استاندار به مقام شهید گمنام در استانداری مازندران
ادای احترام وزیر امور اقتصاد و دارایی و استاندار به مقام شهید گمنام در استانداری مازندران