دومین کنگره بین‌المللی توسعه و توانمندسازی صنعت، توسط انجمن علمی مهندسی صنايع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و به همت پایگاه خبری تحليلي سبا ۷۲۴(تصویر صنعت ایران ) به ریاست دکتر زهرا سعیدی مبارکه بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ از ساعت ۱۶:۰۰ برگزار می‌شود.

 دومین کنگره بین‌المللی توسعه و توانمندسازی صنعت، توسط انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و به همت پایگاه خبری تحلیلی سبا ۷۲۴(تصویر صنعت ایران ) به ریاست دکتر زهرا سعیدی مبارکه  بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ از ساعت ۱۶:۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش ندای البرز: این کنگره با موضوع نقش رویکردهای فناورانه و هوشمندسازی در جهش تولید با محوریت تاب‌آوری و بهبود عملکرد شبکه زنجیره تامین پایدار در صنعت و نقش تحول دیجیتال و مدیریت داده محور در توسعه صنایع رقابت پذیر برگزار می‌شود.

همچنین رویکرد فناورانه و مشارکت مردم در تولید مسکن و نقش هویتی زنان در توسعه و شکوفایی صنعت از دیگر محور‌های این همایش است.

دکتر زهرا سعیدی مبارکه عضو هیات علمی دانشگاه و استاد راهنمای انجمن صنایع دانشگاه تهران مرکز ریاست کنگره و دکتر سید مهدی محمدی رییس شورای سیاستگذاری و دبیرخانه دائمی این کنگره را عهده دارند.

گفتنی است؛ این کنگره با حضور صنعتگران؛ متخصصان و مدیران  حوزه‌ی صنعت و جمعی از دانشجویان برتر انجمن صنایع برگزار می‌گردد.

این کنگره روز سه شنبه بیست و‌ پنجم اردیبهشت ماه سال جاری  در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود .

علاقه مند آن می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.

۰۹۹۱۱۷۶۰۸۴۷ – ۰۲۱۸۶۰۵۱۵۳۱