مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، گفت: تاکنون بیش از 10 شرکت هواپیمایی برای حضور در نخستین دوره نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام آمادگی کردند.

آمادگی بیش از ۱۰ شرکت هواپیمایی برای حضور در نمایشگاه پیام / مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، گفت: تاکنون بیش از ۱۰ شرکت هواپیمایی برای حضور در نخستین دوره نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، سید مهدی جعفری با بیان اینکه همچنین تا امروز بیش از ۶۰ شرکت برای مشارکت در این نمایشگاه پیش‌ثبت نام کردند، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود که شاهد حضور پررنگ شرکت‌های هواپیمایی و دانش‌بنیان در این نمایشگاه باشیم.

رییس کمیته تبلیغات، رسانه و تشریفات نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام، استقبال شرکت‌های فعال در صنعت هوا و فضا را از این نمایشگاه خوب توصیف کرد و بیان داشت: تاکنون بخش زیادی از غرفه‌های درنظرگرفته شده در نمایشگاه پیام، به شرکت‌های متقاضی واگذار شده است.

جعفری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بیش از ۲۵ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی در فرودگاه بین‌المللی پیام برای راه‌اندازی این نمایشگاه در نظرگرفته شده است، گفت: از این میزان ۱۵ هزار مترمربع به عنوان فضای مسقف و ۱۰ هزار مترمربع دیگر نیز برای محل نمایش پرنده‌های سبک و سنگین (استاتیک شو) اختصاص یافته است.

لازم به ذکر است، شرکت‌های فعال در حوزه صنعت هوا و فضا با مراجعه به سایت https://payamairshow.com/ می‌توانند نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در این نمایشگاه اقدام کنند.

همچنین علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام واقع در ترمینال مسافری فرودگاه بین‌المللی پیام مراجعه و یا با شماره تلفن های ۰۹۱۲۳۴۹۵۰۳۹ و ۰۲۶۳۳۱۷۱۲۱۲تماس حاصل نمایند. نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین المللی پیام برگزار می شود.