پروژه سالن ورزشی چند منظوره جوان در فاز۴ شهرجدید طی تلاش های شبانه روزی در ۵ ماه به بهره برداری رسید.
افتتاح سالن ورزشی چند منظوره جوان در شهر جدید مهستان البرز / پروژه سالن ورزشی چند منظوره جوان در فاز۴ شهرجدید طی تلاش های شبانه روزی در ۵ ماه به بهره برداری رسید.
️به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهستان آئین افتتاحیه و پرده برداری سالن ورزشی فاز ۴ شهر مهستان با حضور مسئولین شهرستانی صورت پذیرفت.
نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهر مهستان و فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در سخنان کوتاهی با تقدیر از زحمات صورت گرفته در ساخت این سالن چند منظوره ورزشی، ساخت و تکمیل این پروژه و همچنین مدیریت شهری در مهستان می تواند الگویی مناسب و مطلوب مدیریتی برای رشد و توسعه در کشور شود، اشاره نمودند و خواستار برنامه‌ریزی دقیق جهت اجرای دیگر پروژه های مایحتاج شهرجدید مهستان شدند.
علی گلرخی شهردار در این آئین افتتاحیه طی سخنانی گفت: این پروژه با زیربنای ۱۵۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر۲۰۰ میلیارد ریال و طی تلاش شبانه روزی در ۵ ماه به بهره برداری رسید و هدف اصلی ما ایجاد شرایط رفاهی برای ساکنان شهر مهستان می باشد.
شهردار مهستان اذعان کرد ما در فاز۴ کمبود سرانه ورزشی داریم و سعی کردیم با احداث و راه اندازی این سالن تا حدی بتوانیم نیاز ساکنین در فاز۴ را پاسخگو باشیم. ️گلرخی بیان نمود: تمام تلاش اعضای شورای شهر، مجموعه مدیریت شهری در شهرداری شهر مهستان توزیع عادلانه خدمات و امکانات رفاهی در تمام سطح شهر می باشد.
️در این آئین افتتاحیه بختیاری رئیس شورای اسلامی شهر در سخنانی به صحبت در خصوص عزم شهرداری و واحدهای مرتبط علی الخصوص واحد عمران و تلاش شبانه روزی پیمانکار در انجام پروژه پرداخت.
بختیاری به ایجاد هم افزایی بیش از پیش شهرداری و شرکت عمران در رفع مشکلات و عقب ماندگی شهر مهستان و کمک حجت الاسلام و المسلمین صفدری امام جمعه شهر مهستان ، نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در راستای مسیر دادن به این دوبال مدیریتی در شهر جدید و هماهنگی بیشتر امور اشاره کرد.