برگزاری بیش از ۱۱۰ جشن محله‌ای به مناسبت عید غدیر خم، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری بیش از 110 جشن محله‌ای و برپایی مواکب پذیرایی و فرهنگی با مشارکت این سازمان با اولویت مناطق کم برخوردار کرج خبر داد.

برگزاری بیش از ۱۱۰ جشن محله‌ای به مناسبت عید غدیر خم، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری بیش از ۱۱۰ جشن محله‌ای و برپایی مواکب پذیرایی و فرهنگی با مشارکت این سازمان با اولویت مناطق کم برخوردار کرج خبر داد.

به گزارش ندای البرز : رضوانی| امیر اشتری در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت عید غدیر خم برگزار شد با اشاره به اینکه رویکرد این سازمان در برگزاری برنامه‌های ویژه عید غدیر خم، توجه به محلات مختلف با موضوعیت توزیع عادلانه سرانه‌های فرهنگی است،افزود:با برگزاری بیش از ۱۱۰ جشن محله‌ای و برپایی مواکب پذیرایی و فرهنگی با اولویت مناطق کم برخوردار تلاش می کنیم با برگزاری این جشن‌ها، نوای عید غدیر در محلات مختلف شهر طنین انداز شود .

وی ادامه داد: جشن بزرگ «آوای غدیر» با حضور و اجرای خوانندگان جوان شهر و گروه‌های سرود استانی که در سال گذشته تولیدات علوی داشته اند، همراه با برپایی مواکب پذیرایی و فرهنگی در روز پنج شنبه ۱۵ تیر ماه ساعت ۱۷ در پارک تاجیکستان برگزار و اجرای این هنرمندان به مسابقه مردمی گذاشته می شود و با رأی شهروندان از آن‌ها تجلیل به عمل خواهد آمد.

اشتری با بیان اینکه کاروان جشن خودرویی با حضور ۱۴ زوج جوان و علاقه مند علوی نیز در همان روز از کوه نورالشهدا حرکت می کند و به جشن آوای غدیر ملحق می شود،گفت: نورافشانی متفاوت و ویژه در سه نقطه از شهر کرج شامل بلوار بلال، شعبان آباد مهرشهر و تپه الله اکبر در روز پنج شنبه ۱۵ تیر ماه و مشارکت در برگزاری جشن بزرگ دانش آموزی به میزبانی دانشکده کشاورزی با مشارکت انجمن اسلامی دانش آموزی در روز جمعه از دیگر برنامه‌های در دستور کار این سازمان است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج خاطرنشان کرد: مشارکت در برگزاری جشن مدارس قرآنی با اجرای طرح اطعام خانگی غدیرهمراه با جشن و پذیرایی در روز جمعه ۱۶ تیر ماه ، تولید نماهنگ‌های «صبح بیعت»، «مرد میدان» و «ماه من»، نماهنگ دو زبانه «پدر خاک» و قطعه موسیقی «شیر خدا» با مشارکت حوزه هنری استان البرز از دیگر برنامه‌های است که به مناسبت عید غدیرخم در کرج و به همت این سازمان برگزار خواهد شد.

اشتری همچنین از فعالیت دو کمیته هنری و کتاب به منظور حمایت از هنرمندان در شهر کرج خبر داد و گفت:سه مصوبه برای کمک به اجرای هنرمندان داشت که شاخص ترین آنها، حمایت از اجرای نمایش «عمو‌هاشم» از استاد فتحعلی بیگی بود که یکی از نمایش‌های شناخته شده کشوری و مورد پسند و حمایت رهبر معظم انقلاب است و مصوبات دیگر مربوط به دو نمایش محلی بود. ضمن اینکه صاحبان کتب و آثاری که فاخر باشند مورد حمایت این سازمان قرار می گیرند.