در چهل و پنجمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و باحضور ارزشمند نماینده عالی دولت در استان البرز، ۷۱۳ پروژه ی شهرستان نظرآباد به بهره برداری رسید.

بهره برداری از ۷۱۳ پروژه ی شهرستان نظرآباد / در چهل و پنجمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و باحضور ارزشمند نماینده عالی دولت در استان البرز، ۷۱۳ پروژه ی شهرستان نظرآباد به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، صبح امروز با استقبال حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محمدی امام جمعه محترم، دکتر بغدادی فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین و شورای اداری نظرآباد از دکتر عبداللهی استاندار محترم البرز و دکتر حدادی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، پروژه های شهرستان نظرآباد به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح گردیده و به بهره برداری رسید.

در ابتدا ضمن ادای احترام به شهدای والامقام و تجدید میثاق با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، مزار شهدای گمنام این شهرستان گلباران گردیده و در ادامه طی نشستی استاندار البرز با عوامل اجرایی انتخابات پیش رو در نظرآباد گفتگو نمود.

همچنین برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد و گفتگو با تولیدکنندگان بخش های مختلف به ریاست سکاندار استان البرز از دیگر برنامه های امروز بود. در ادامه از روند احداث ۱۰۰سوله برای واحدهای تولیدی دانش بنیان نوپا در شهرک صنعتی نظرآباد بازدید بعمل آمد.

شایان ذکر است گلخانه توت فرنگی به اعتبار ۲۵میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۶نفر و سردخانه با اعتبار ۴۵میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۲۲نفر نیز افتتاح و به بهره برداری رسید.

در پایان هم عرض ارادت و دیدار با خانواده معظم شهدای والامقام حمدالله امامقلی و غفار علیزاده از دیگر برنامه های سفر یکروزه نماینده عالی دولت در استان البرز به شهرستان نظرآباد در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود.

شایان ذکر است شهرستان نظرآباد در ایام الله دهه مبارک فجر سال جاری مجموعا ۷۱۳پروژه عمرانی، اقتصادی و… را با اعتباری بیش از ۲۵۱۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۸۰۵ نفر از جوانان توانمند شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رساند.