بازدید و حمایت همه جانبه صندوق مشترک استان‌ها سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در راستای توسعه و ارتقاء شرکت لواشک سازی دلیشک ایرانیان.

بازدید و حمایت همه جانبه صندوق مشترک استان‌ها سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در راستای توسعه و ارتقاء شرکت لواشک سازی دلیشک ایرانیان.

به گزارش ندای البرز به نقل از روابط عمومی صندوق مشترک استان‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی کشور  ودوود حیدری مقدم در این گفت وگو اظهار داشت: صندوق مشترک استانها نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور یکی از اهداف اصلی خود را طی یک سال اخیر حمایت همه جانبه از تولید کنندگان و کشاورزان عزیز در تمامی زمینه‌ها و حتی فراتر از وظایف محوله نیز قرار داده است.

وی، یکی از مهم‌ترین اتفاقات اخیر در صندوق را  نیز حمایت از شرکت لواشک سازی دلیشک ایرانیان برشمرد و گفت: به همین منظور ابتدا جلساتی میان طرفین برگزار و سپس مدیران عالی رتبه این شرکت نیز با اخذ کارگزاری از صندوق به عنوان یکی از کارگزاران رسمی صندوق معرفی شدند.

لذا با تاکید بر اینکه این مهم سبب افزایش همکاری‌های طرفین خواهد شد، خاطر نشان کرد: این امر، با هدف حفظ امنیت غذایی کشور، تکمیل زنجیره ارزش تولید و تامین نیز صورت می‌گیرد.

حیدری مقدم بیان کرد: در راستای اجرای هر چه بهتر و سریعتر تفاهم‌نامه‌های منعقد شده میان صندوق و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، سازمان امور شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی بانوان روستایی و عشایری، راه اندازی کارگاه‌های کوچک مقیاس تولید لواشک با استفاده از میوه‌های درجه سه در روستاهای واجد شرایط کشاورزی هستند صورت گرفته است.

حیدری مقدم تصریح کرد:  نقش صندوق در این مسیر سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم پروژه‌های معرفی شده ، استفاده از ظرفیت کارگزارهای خود به  جهت شناسایی روستاهای واجد شرایط و همچنین بهره وری از ظرفیت کارگزاران بازرگان به منظور بازارسازی خارجی و داخلی محصولات تولید شده می باشد.

گفتنی است؛ طی روزهای گذشته ودوود حیدری مقدم ؛ مدیرعامل صندوق ضمن بازدید از کارخانه شرکت لواشک دلیشک ایرانیان  و مراحل تولید آن با حسین پور حاتمی؛ مدیرعامل شرکت دلیشک ایرانیان در این دیدار  ضمن اعلام خرسندی از مشارکت صندوق در این راستا ، مسئولیت ارائه آموزش‌های لواشک سازی به بانوان در روستاهای واجد شرایط، بسته بندی، برندسازی و سرمایه گذاری را عهده دار شدند.