86 هکتار از اراضی شهرستان چهارباغ به ارزش تقریبی 2 هزار و پانصد و 80 میلیارد تومان رفع تصرف شد. 

 رفع تصرف ۸۶ هکتار از اراضی دولت در شهرستان چهارباغ / ۸۶ هکتار از اراضی شهرستان چهارباغ به ارزش تقریبی ۲ هزار و پانصد و ۸۰ میلیارد تومان رفع تصرف شد.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شھرسازی استان البرز؛ آرمان خاقانی رئیس اداره راه و شهرسازی چهارباغ از رفع تصرف ۸۶ هکتار از اراضی شهرستان چهارباغ به ارزش تقریبی ۲ هزار و پانصد و ۸۰ میلیارد تومان با حضور نماینده دادستان و کارکنان انتظامی خبر داد.

خاقانی افزود: این اراضی به صورت ویلا سازی، دیوار کشی جمعاً به متراژ ۸۶ هکتار بود که رفع تعرض و آزاد سازی به صورت شخم‌زنی و ایجاد راهبند انجام شد.

امیر خزایی فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان البرز گفت: از کسانی که شاهد تعرض به اراضی دولتی هستند درخواست می کنیم با شماره پیامکی ۳۰۰۰۴۱۷۳۵ و دست سودجویان را از اموال دولت کوتاه نمایند.

وی افزود: گزارش‌دهی مردمی این سامانه به صورت ۲۴ ساعته خواهد بود. بدین ترتیب افراد می‌توانند در هر ساعت شبانه‌روز در صورت مشاهده موارد دست درازی و تجاوز به زمین‌های  دولتی و ملی با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۴۱۷۳۵ گزارشات خود را اعلام کنند.