بختیاری رییس شورا از ارسال لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری و آغاز فرایند بررسی آن در شورای شهر خبر داد و گفت: رقم پیشنهادی بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۳ مبلغ ۳۲۰۰ میلیارد ریال می باشد که افزایش ۳۱ درصدی را نسبت به مجموع بودجه و متمم بودجه سال ۱۴۰۲ نشان می دهد.

فرایند بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری مهستان آغاز شد /  بختیاری رییس شورا از ارسال لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری و آغاز فرایند بررسی آن در شورای شهر خبر داد و گفت: رقم پیشنهادی بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۳ مبلغ ۳۲۰۰ میلیارد ریال می باشد که افزایش ۳۱ درصدی را نسبت به مجموع بودجه و متمم بودجه سال ۱۴۰۲ نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر مِهستان، رییس شورای شهر مِهستان در ادامه گفت: با توجه به تحقق بودجه در سال جاری، و با توجه به عزم جدی شورا بر انضباط مالی شهرداری، از زمان ارسال لایحه ی بودجه توسط شهرداری، موضوع در جلسه شورا با حضور شهردار و معاونین مربوطه با دقت و وسواس بالا در حال بررسی است تا بتوانیم در نهایت به بودجه ای دقیق، قابل تحقق و منطبق بر نیازهای واقعی شهر برسیم.

بختیاری در پایان به اهمیت بخش بندی مناسب بودجه و تقویت بخش های مربوط به خدمات عمومی تاکید کرد و افزود: اولویت ما خدمات رسانی به مردم است و در بررسی و تایید بودجه شهرداری این موضوع را با جدیت لحاظ خواهیم کرد.