مجتبی نوروزی رییس سازمان دامپزشکی کشور شد، در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، “مجتبی نوروزی” به سمت رئیس سازمان دامپزشکی کشور منصوب شد.

مجتبی نوروزی رییس سازمان دامپزشکی کشور شد، در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، “مجتبی نوروزی” به سمت رئیس سازمان دامپزشکی کشور منصوب شد.

به گزارش ندای البرز به نقل از وزارت جهادکشاورزی، محمدعلی نیکبخت در حکمی مجتبی نوروزی را به سمت رئیس سازمان دامپزشکی کشور منصوب کرد.

وزیر جهادکشاورزی در آیین تکریم وحید صالحی، سرپرست سابق سازمان دامپزشکی از زحمات وی در طول دوره مسوولیت قدردانی کرد.

نیکبخت در معارفه رییس جدید سازمان دامپزشکی کشور، نوروزی را چهره‌ای با تجربه دانست و گفت: سازمان دامپزشکی کشور مسوولیت خطیر و مهمی بر عهده دارد و در کل چرخه، از تولید تا سفره ایفای نقش می‌کند؛ از این رو انتظار داریم از ظرفیت‌های علمی و کارشناسی موجود در سازمان در راه پیشرفت و توسعه فعالیت‌ها بهره‌گیری مناسب شود.

گفتنی است؛ مجتبی نوروزی متولد مهر ماه ۱۳۵۰ در صالح‌آباد شهرستان مهران و دانش‌آموخته دکترای دامپزشکی از دانشگاه ارومیه است. وی پیش از این طی سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ به مدت نزدیک به چهار سال، مسوولیت ریاست این سازمان را بر عهده داشت.

نوروزی علاوه بر تجربه ریاست سازمان دامپزشکی کشور، سوابقی چون رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، مدیرعامل شرکت مرغ ماهان، مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر، مدیرعامل هلدینگ دامپروری و کشاورزی امداد و رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین را در کارنامه کاری خود دارد.