دبیر برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج شهرستان فردیس اظهار داشت: این رویداد در قالب تیم های ۳تا ۵ نفره در بخش تولیدات دیجیتال در رشته های پویانمایی، بازی ویژه تلفن همراه و نرم‌افزار ویژه تلفن همراه و در بخش تولیدات گرافیکی و چند رسانه ای در رشته های پوستر مفهومی، مستندسازی و پادکست کتاب مصور در این شهرستان برگزار می گردد.

نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال در شهرستان فردیس پژوهشگاه مواد و انرژی مشکین‌دشت برگزار می شود / دبیر برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج شهرستان فردیس اظهار داشت: این رویداد در قالب تیم های ۳تا ۵ نفره در بخش تولیدات دیجیتال در رشته های پویانمایی، بازی ویژه تلفن همراه و نرم‌افزار ویژه تلفن همراه و در بخش تولیدات گرافیکی و چند رسانه ای در رشته های پوستر مفهومی، مستندسازی و پادکست کتاب مصور در این شهرستان برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشکین دشت، حسین دولتی گفت: این رویداد از دهم تا دوازدهم آبان‌ ماه در پژوهشکده مواد و انرژی مشکین دشت با همکاری نهادها و ارگان های شهرستانی و حضور اساتید و داوران مجرب این عرصه، برگزار می‌شود.

عرضه استعدادها و تخصص ها فراهم شده و دانش‌آموزان، دانشجویان و هنرمندان می‌توانند در این رویداد حضور به هم رسانده و در ۴۸ ساعت نفس گیر در بخش های اعلام شده به رقابت بپردازند.

دبیر برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج شهرستان فردیس در خصوص نحوه ثبت نام گفت: مهلت ثبت‌نام از ۲۷ مهرماه تا ۹ آبان‌ ماه است که علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن ۰۹۰۱۴۶۶۲۶۹۶ تماس حاصل نمایند و فرم دیجیتال ثبت نام را دریافت کنند.