بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در سال ۱۳۸۰ در شهر مقدس مشهد تاسیس شده، که پس از گذشت ۲۲ سال در حال حاضر با تعداد ۹۰۰ نمایندگی در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند و حدود ۳ سال هست که این بنیاد به بنیاد بین المللی تبدیل شده است. بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها با ۱۳ کد حمایتی برای مهرجویان تحت حمایت، کار خدمات رسانی را انجام می دهد.

۱۰ استان زیرمجموعه ی قرارگاه نبی اکرم آبشار عاطفه ها / لیلا طالبی مدیر قرارگاه محرومیت زدایی غرب کشور آبشار عاطفه ها در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تشکر و قدردانی از خبرنگاران گفت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در سال ۱۳۸۰ در شهر مقدس مشهد تاسیس شده، که پس از گذشت ۲۲ سال در حال حاضر با تعداد ۹۰۰ نمایندگی در سراسر کشور مشغول به فعالیت است و حدود ۳ سال هست که این بنیاد به بنیاد بین المللی تبدیل شده است. بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها با ۱۳ کد حمایتی برای مهرجویان تحت حمایت، کار خدمات رسانی را انجام می دهد.

به گزارش پایگاه خبری ندای البرز به نقل از فاطمه صادقی، طالبی افزود: با توجه به گستردگی استان تهران که شامل ۱۸۰ شعبه می باشد، در حدود ۶ ماه پیش مدیرعامل بنیاد جناب آقای محمد جواد فولاد تصمیم گرفتند جهت خدمات دهی بهتر این بنیاد، کشور را به سه دسته استان های غربی، جنوبی و مرکزی تقسیم نمایند که استان های غربی تحت حمایت قرارگاه محرومیت زدایی غرب کشور و تحت عنوان نبی اکرم (ص) قرار گرفت که بنده هم به عنوان مدیر قرارگاه انتخاب شدم و حدود ۳۹ هزار نفر زیرمجموعه ی قرارگاه غرب کشور می باشند.

وی در ادامه گفت: در این قرارگاه ۱۰ استان شامل ایلام، همدان، قزوین، زنجان، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، البرز، اردبیل و کرمانشاه تحت نظر  ما می باشند که از ۶ ماه گذشته رزمایش های مختلفی، حتی در منطقه زلزله زده آذربایجان غربی و فیروزکوه خدماتی را که خیرین در اختیار ما قرار دادند را به این استان ها ارسال کردیم که در این شش ماه مبلغی معادل ۲۰ میلیارد تومان چه به صورت نقدی یا غیر نقدی ارائه شد.

علاوه بر اینکه در استان های غرب حمایت کننده هستیم، بیشتر نمایندگی های استان های جنوبی را نیز تحت حمایت قرار داده و برای تعداد ۵۰۰ نفر از خانواده ها حامی جذب کردیم و توانستیم به همکارانمان در استان های جنوبی هم کمک رسانی داشته باشیم.

مدیرقرارگاه نبی اکرم (ص) عنوان کرد: در این روزهای پایانی سال سبدهای عیدانه و معیشتی از جمله البسه، پوشاک، شیرینی، شکلات و … و اقلام عیدانه را به تعدادی از مددجویان عزیز تحویل داده و کسانی که تحویل نگرفته اند در غالب یک رزمایش این بسته ها را تحویل خواهند گرفت. جهت ترویج ازدواج آسان در طول ۶ ماه گذشته هزار سری جهیزیه از طریق قرارگاه و استان های غربی کشور تهیه شده و به مددجویان عزیزمان اهدا می شود. در ولادت حضرت فاطمه (س) نیز ۵۰۰ سری جهیزیه و ۱۰۰۰ بسته معیشتی و ۱۰۰۰ قواره چادر، به مددجویان استان تهران و شهرستان ها تقدیم شد.

لیلا طالبی افزود: بیشتر افرادی که در این بنیاد فعالیت می کنند برای رضای خدا کار می کنند و بیشتر برای رسیدن به هدفی که محرومیت و فقرزدایی از جامعه می باشد و همه دست در دست هم داده تا بتوانیم به خانواده ها در بحث توانمندسازی کمک کنیم که این مجموعه برای ۹ هزار نفر نیز اشتغال ایجاد کرده است. از دیگر کارهای انجام شده می توان به ساخت مدرسه و سرویس بهداشتی در استان های محروم اشاره کرد.

وی گفت: در بخش بین المللی نیز در کشورهای همسایه موکب کربلا در ایام شهادت امام حسین (ع) را داشتیم و با توجه به ظرفیت کشور عراق درصدد هستیم تا بتوانیم در آنجا نمایندگی داشته باشیم تا به سهولت هم برای مردم آنجا و حتی هموطنان خود که در آنجا به مشکل مالی برخورد کردند کمک نماییم. در اینجا باید بگویم خیلی ها از ما سوال می کنند که چرا وجوهات مردمی را به موکب کربلا می برید و در اینجا باید بگویم که خیلی از خیرین می خواهند که نذورات خود را در این راه اهدا کنند.